top of page

       İster yalnız seyahat edin ister başkalarıyla birlikte, her koşulda tüm beklentilerinize uygun bir çadır alanımız vardır. Tüm çadır yerlerimiz olanaklar doğrultusunda  doğanın yapısını mümkün olduğunca bozmadan dekore edilmiştir. ÇADIR YERLERİNE AŞAĞIDAN BAKABİLİRSİNİZ.

Aydınlatma

Çadır yerlerinde aydınlatma vardır.

Otopark

Otopark Ücretsizdir.

Priz

 Çadır yerlerinde Sadece Telefon ve pc şarjı için priz bulunur.

Plaj

Sezonda Belediye Cankurtaran hizmeti vardır.

Piknik Masası

Bir çok çadır yerinde masa mecvuttur.

Büfe

Büfede Şuan için sadece soğuk su bulunmaktadır.  Ortak buzdolabı yoğunluğunu azaltmak için lütfen yanınızda getirmeyiniz

Buzdolabı

Ortak alanlarda sadece bozulacak ürünlerin konulması için buzdolabı mevcuttur.

Barbekü, Mangal

Bazı Çadır yerlerinin kendine ait bazıları içinse ortak barbekü vardır.

Fiyat Politikası

Kendi çadırınızla gecelik Kişi başı konaklama ücreti 100₺ dir. Misafirlerimiz için giriş saati 13:00, çıkış saati 12:00'dır. 12:00' den sonra 19:00' a kadar konaklamaya devam etmek isteyen misafirlerimiz kişi Başı 50₺ ek ücret karşılığında devam edebilirler. 6 Yaşına kadar olan çocuklardan ücret talep edilmez, 6-12 yaş arası %50 indirimli 50₺ dir. En geç giriş saati 21:00' olarak belirlenmiştir. Ücretin içerisine dahil olan imkanlar, * Kamp alanında masa olan çadır alanları mevcut, buralara extra bir masa ücreti ÖDENMİYOR. * Kamp alanında bulunan barbekü ve mangallara Extra ücret ÖDENMİYOR (Kendi imkanlarınızla yakıyorsunuz). * Kamp alanına aracınızla geldiğinizde aracınız için extra bir otopark ücreti ÖDENMİYOR. * Çadır yerlerinizde aydınlatma ve priz (sadece telefon, ve bilgisayar için) bulunuyor. *Ortak kullanım olarak, Wc, Soğuk Duş , Mutfak (Bulaşıklarınızı yıkamak için), Buz Dolapları(sadece bozulacak ürünler koyulabiliyor) *Anlayacağınız kamp alanına gelirken marketten her ihtiyacınızı yanınızda getiriyorsunuz. Sb Kamp Büfede ortak dolapların yoğunluğunu azaltmak için sadece soğuksu bulunuyor. Yanınıza su almayın zira dolaba koyamayacağınız için ısınacaktır. Merak etmeyin para avcısı bir işletme olmadığı için su normal fiyat. * Denize girmek isteyen misafirler plajı ücretsiz olarak kullanır, Plajda Belediyeye ait Cankurtaran Hizmeti Bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlere Sadece 100₺ bir ücretle dahil olup hafta sonu için bile ufak bir tatil yapabilirsiniz.

101' nolu çadır alanı

101' Nolu çadır alanı Ahşap Platform genişliği 210X210 CM dir. 2 - 3 Kişilik ufak çadırlar için uygundur. Yamaç alanda ormanın içerisinde bulunan çadır platformu çocuklu aileler için tehlikeli ve uygun değildir. Aydınlatma ve priz mevcuttur.

102' nolu çadır alanı

102' Nolu çadır alanı Ahşap Platform genişliği 210X210 CM dir. 2 - 3 Kişilik ufak çadırlar için uygundur. Yamaç alanda ormanın içerisinde bulunan çadır platformu çocuklu aileler için tehlikeli ve uygun değildir. Aydınlatma ve priz mevcuttur.

103' nolu çadır alanı