top of page

       İster kız arkadaşınızla seyahat edin ister ailenizle birlikte, her koşulda tüm beklentilerinize uygun bir çadır alanımız vardır. Tüm çadır yerlerimiz olanaklar doğrultusunda  doğanın yapısını mümkün olduğunca bozmadan dekore edilmiştir. ÇADIR YERLERİNE AŞAĞIDAN BAKABİLİRSİNİZ.

Aydınlatma

Çadır yerlerinde aydınlatma vardır.

Otopark

Otopark Ücretsizdir. İşletmeye ait değildir.

Priz

 Çadır yerlerinde Sadece Telefon ve pc şarjı için priz bulunur.

Plaj

Sezonda Belediye Cankurtaran hizmeti vardır.

Piknik Masası

Bir çok çadır yerinde masa mecvuttur.

Büfe

Büfede Şuan için sadece soğuk su bulunmaktadır.  Ortak buzdolabı yoğunluğunu azaltmak için lütfen yanınızda getirmeyiniz

Buzdolabı

Ortak alanlarda sadece bozulacak ürünlerin konulması için buzdolabı mevcuttur.

Barbekü, Mangal

Bazı Çadır yerlerinin kendine ait bazıları içinse ortak barbekü vardır.

Fiyat ve Detay

Rezervasyonsuz misafir kabulu yoktur. Rezervasyon için 0532 348 3791' nolu telefondan arayarak irtibata geçebilirsiniz. Whatsapp' üzerinden sorulara maalesef yanıt verilemiyor. Misafirlerimiz için giriş saati 13:00, çıkış saati 12:00'dır. Kendi Çadırınızla Kişi Başı gecelik ücret 200TL dir. Tesis Çadır Kiralama ücreti kişi başı 300TL minimum 2 kişi konaklamalıdır. Sadece 2 Kişilik çadır bulunmaktadır. 6 Yaşına kadar olan çocuklardan ücret talep edilmez, 6-12 yaş arası %50 indirimlidir. En geç giriş saati 21:00' olarak belirlenmiştir. 21:00' dan sonra tesise giriş yapılmaz. Aile ve Çift Yapısını koruya bilmek adına sade erkek misafir olarak rezerve yapılamaya biliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Ücretin içerisine dahil olan imkanlar, * Kamp alanında masa olan çadır alanları mevcut, buralara extra bir masa ücreti ÖDENMİYOR. * Kamp alanında bulunan barbekü ve mangallara Extra ücret ÖDENMİYOR (Kendi imkanlarınızla yakıyorsunuz). * Çadır yerlerinizde aydınlatma ve priz (sadece telefon, ve bilgisayar için) bulunuyor. *Ortak kullanım olarak, Wc, Soğuk Duş , Mutfak (Bulaşıklarınızı yıkamak için), Buz Dolapları(sadece bozulacak ürünler koyulabiliyor kahvaltılık ve et ürünleri) *Anlayacağınız kamp alanına gelirken marketten her ihtiyacınızı yanınızda getiriyorsunuz. Sb Kamp Büfede ortak dolapların yoğunluğunu azaltmak için sadece soğuksu bulunuyor. Yanınıza su almayın zira dolaba koyamayacağınız için ısınacaktır. Merak etmeyin para avcısı bir işletme olmadığı için su normal fiyat. * Denize girmek isteyen misafirler plajı ücretsiz olarak kullanır, Plajda Belediyeye ait Cankurtaran Hizmeti Bulunmaktadır.

150' nolu antrasit bungalov çok yakında

150' Nolu Antrasit bungalovlar, antrasit renklerleri deniz ve doğa manzarasıyla size huzur verecek, 2 kişi için hazırlanmış olan bungalovların içerisinde Nevresim, battaniye, yastık, yorgan ve eşyalarınızı koymanız için raflar bulunmakktadır. Ortak Duş - Wc Piknik Masası Günlük ücreti 1250 TL

101' nolu çadır alanı

101' Nolu çadır alanı Ahşap Platform genişliği 210X210 CM dir. 2 - 3 Kişilik ufak çadırlar için uygundur. Yamaç alanda ormanın içerisinde bulunan çadır platformu çocuklu aileler için tehlikeli ve uygun değildir. Aydınlatma ve priz mevcuttur.

102' nolu çadır alanı