top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kamp yaşamına dair bilmem gereken temel kurallar nelerdir?
Kamp yaşamına dair bilmem gereken temel kurallar nelerdir?

Kampta Alkol Satışı Var Mı?

 Alkol satışımız yoktur ama ortak kullanım alanları haricinde kendi yanınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.

Mangal Kiralıyor musunuz ?

    Ücretsiz olarak ortak alanlardaki mangal ve barbeküleri kullanabilirsiniz.

SB Kamp gece soğuk olur mu ?

   Tesisimiz deniz kenarında olduğundan alışkın olmayan misafirlerimizin yanına kalın bir şeyler almalarını öneriyoruz.

Kamp alanında değerli eşyalarımı nasıl ve nerede muhafaza edebilirim?

Kamp alanımızda kilitli kasa gibi değerli eşyalara ayrılmış özel bir alan bulunmamaktadır. Kamp yönetimi olarak çadır güvenliğinden sorumlu olmadığımız için değerli eşyaların güvenliği konusunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz ?

Kuş, kedi, köpek, tavşan gibi evcil hayvanlarınızla kamp alanımızda konaklayabilirsiniz. Her misafirimiz, çadırı sınırlarında, 1 adet evcil hayvan ile alanımızda konaklayabilir. Evcil hayvanınızı diğer misafirlerimiz için tehdit veya rahatsızlık yaratmayacak şekilde, günlük ihtiyaçlarının temizliklerinden sorumlu olduğunuzu unutmadan yanınızda tutabilirsiniz

Toplu Taşıma ile Nasıl Ulaşım Sağlarım ?

   Toplu taşıma : Üsküdar kalkışlı 139s sahil otobüsleri ile kurna köyüne kadar gelmektedir. Belirtmek isteriz ki tesisimiz deniz kenarında bir koyda bulunmaktadır. kurna durağı ile aramızda 2Km kadar yürüme mesafesi vardır. Doğa yürüyüşü sevmeyen misafirlerimiz özel araç tercih etmelidir.

Kamp yaşamına dair bilmem gereken temel kurallar nelerdir?

Size ait çadır yerlerini size ayrılmış alanlarda dahilinde kullanmanızı rica ederiz. Alanımızın güvenliği için ana giriş kapısını daima kapalı tutmalısınız ve çiplerinizle kapıyı başkasına açmamalısınız. Alanda belirlenen yerler dışında kalan yerlere çöp boşaltmamalı, çöpleri ortada bırakmamalısınız. Alanlarda çekirdek ve sigara izmaritlerini asla yere atmamalısınız. Alanda bulunan ağaçlara ve kablolara çamaşır asmamalı, alana ait bitkileri budamamalısınız. Güvenlik prosedürleri gereği sadece kamp kurallarına göre ateş ve mangal yakmalısınız. Bunların dışında kalan tüm kamp kurallarımız hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Deniz kenarına çadır kurabilir miyim ?

   Sahil halk plajıdır ve güvenli bölge değildir. Gece güvenliğinizi sağlaya bilmek adına deniz kenarına çadır kurulumu yoktur.

Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

   Dışarıdan özgürce yemek getirebildiğiniz gibi kafemizde içecek çeşitleri ve yiyecek hizmeti verilmektedir. 
Menü İçin Tıklayınız. 
Ortak alandaki buz dolaplarına içecek konulmadığından yanınızda getirmenizi tavsiye etmiyoruz. Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir. 
Çevre köylerde süper market, kasap, manav vb. alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kamp alanında ne gibi aktivitelerde bulunabilirim?

Şehrin en sakin bölgesinde yer alan kamp alanımızda doğayla baş başa bir kamp deneyimi yaşamaya hazırlanın. Çadırınızdan fazla uzaklaşmadan ormanda yürüyüş yapabilir, balık tutabilir denizde yüzebilir, sahilde güneşlene bilir, bisiklete binebilir ve benzeri aktiviteler yapabilir, sevdiklerinizle unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz. 

SB Kamp' da Bulaşıklarımı nasıl yıkayabilirim ?

   Bulaşıklarınızı yıkayabilmeniz için ücretsiz ortak mutfak bulunmaktadır.

Kamp Civarında yürüyüş yapabileceğimiz orman var mı ?

   SB Kamp Ormanla iç içe konumdadır. Bolca yürüye bileceğiniz alan vardır.

Kampta Elektrik Var Mı?

   Evet. Telefon, tablet vb. ihtiyaçlarınız için ortak alanları kullana bilir, su ısıtıcısı vb. ihtiyaçlarınız için görevlilerden destek isteye bilirsiniz.

Kampa giriş yaparken sağlamamız gereken kriterler nelerdir?

Kamp alanımıza giriş yaparken tüm misafirlerimizden kimlik bilgilerini paylaşmalarını istiyoruz. 18 yaşından küçük misafirlerimizi yanlarında ebeveynleri olmadan alanımıza kabul edemiyoruz. 

SB Kamp' da kamp ateşi yakabilir miyim ?

   Ateş kampın vazgeçilmezidir. Hava şartları müsait olduğu sürece yakabilirsiniz.

Kampta arkadaşlarımız bizi ziyaret edebilir mi?

   Günü birlik kamp ücreti ödeyerek ziyaretçi kabul edebilirsiniz.

bottom of page